Igrane - Chorvatsko

 Igrane je malá turistická vesnice s dlouhou pláží směrem na Živogošče. Letovisko Igrane je spíše skromnější a méně vybavené, poklidné, vhodné pro méně náročné turisty, hledající spíše klid než davy lidí na plážích.

 

Igrane - Chorvatsko

 

Igrane - Chorvatsko


Igrane - pláž

Igrane - pláž

 Igrane - přístav

Igrane - přístav

Výlety z Igrane

Split 79 km
Brela 32 km
Makarská 18 km
Dubrovník 135 km

Podělte se o své zkušenosti s ubytováním v obci Igrane.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • ubytování v chorvatsku

  23. 11. 2016 18:11:29 | Karel Janák

  Ahoj, plánujeme již nyní Chorvatsko 2017, kvůli naplánování dovolené v práci, a zajímalo by nás kde hledáte levné ubytování v Chorvatsku?? Něco jsme pohledali na internetu viz třeba http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/. Budeme rádi za jiné tipy nebo recenze. Díky

  Odpovědět

 • igrane

  1. 7. 2013 12:37:33 | Čadilová

  prosím o zjistění zájezdu autobusem do Igrane do apartmnu bez stravy pro 2 osoby v termínu 30.8.-8.9.2013

  Odpovědět

 • Bazén v Igrane.

  25. 8. 2011 20:49:37 | Marie

  Mám dotaz 4. září jedeme z manželem ze zájezdem autobusem do Igrane ale nebudeme ubytovaní v hotelu Punta ale někde jinde. Proto by mě zajímalo jestli je bazén přístupný i pro veřejnost pro lidi co nejsou ubytovaní v hotelu Punta. Po případě jestli se za bazén něco platí. Také by mě zajímalo jestli se na plážích dají také najít i mušle nebo tam vůbec nejsou. A ještě kolik kun tam stojí normální limonády. Prosím odpoví mi někdo. Předem děkuji a všem přeji krásnou dovolenou.

  Odpovědět

 • Igrane

  10. 8. 2011 0:35:17 | dovolenkář

  Opravdu nádherné místo. Krásné moře, krásné pláže, krásné ubytování s krásným výhledem na moře. Nádherná historická budova v centru, škoda, že není restaurována, protože je to skutečně perla a bylo by škoda, kdyby chátrala. Místo není ještě tak přelidněné a hlučné jako Makarská nebo Baška Voda. Ale zase ne tak zapadlé a bez života. Prostě místo pro ideální dovolenou. Ráda bych se sem opět vrátila.

  Odpovědět

 • Igrane

  29. 8. 2010 20:18:29 | Kristýna

  Byla jsem tam tenhle rok a zatim podle mě tahle dovolená byla ta nejlepší, na kterých jsem byla. Vzdejší lidi se rádi seznamuje a věří si. Nekrade se a ani nic špatnýho se tam neděje. Kamený pláže jsou trošku bolestivé pro bosé nohy, ale voda je krásně čistá. Zmrzliny tam mají výborné. Oblíbila jsem si tam dva zmrzlinové stánky a dobře jsem si tam se všemi popovídala. Až budu moc se tam vrátit tak tam hned pojedu, protože Igrane mě okouzlilo opravdu hodně.

  Odpovědět

 • igrane

  29. 6. 2010 14:39:49 | marek

  Musím se přiznat byl jsem už na mnoha místech po celé evropě ale igrane mi tak učarovalo že se tam často a rád vracím.

  Odpovědět

 • igrane

  29. 6. 2010 14:38:25 | marek

  Musím se přiznat byl jsem už na mnoha místech po celé evropě ale igrane mi tak učarovalo že se tam často a rád vracím.

  Odpovědět

 • IGRANE SUPR DOVČA

  5. 5. 2010 17:44:33 | katka

  igrane byla moje nejhezčí dovolena v chorvatsku,ubytovaní hnetka u moře,plaž krasna moře taky,všude nad plaži kavarny,cukrarničky,pizzerie,paradička my i mala jsme byli nadčeni a radi se tam vracíme

  Odpovědět

 • Naše zkušenosti s hotelem Punta v igrane a CK Victoria

  26. 8. 2009 9:35:11 | Josef Brychta


  V lednu jsme se dostavili do cestovní kanceláře Victoria do Brna a informovali jsme se na několik zájezdů - např.Rajská pláž na Rabu, srovnávali s hotelem Padova tamtéž a byl nám doporučen z katalogu zájezd do Chorvatska po kat.č.27 MAI-H do Igrane na hotel Punta.V kanceláři CK Victoria jsme se konkrétně ptali na určité věci,týkající se pobytu v Chorvatsku, neboť jsme mohli srovnávat s loňskou dovolenou, kterou jsme se stejnou CK absolvovali na Rab. Na náš dotaz uvedený CK v Brně, zda bude kvalita hotelu srovnatelná, když na hotelu Padova na Rabu je hotel označen ***+ a hotel Punta na Igrane ** , nám bylo odpovězeno, že jde o francouzský hotel -Francouzi prý posuzují hotelové zařazení podle hvězdiček jinak a úroveň bude jiná, vyšší. Na dotaz, zda je úroveň hotelu,který nám byl nabídnut v Igrane, stejná jako na Rabu, jsme se dozvěděli, že musí být větší, protože Francouzi jsou zvyklí na vyšší kvalitu.Chtěli jsme pokoje s výhledem na moře,s tím,že si připlatíme a bylo nám odpovězeno, že snad na hotelu ani jiné nejsou než s výhledem na moře. Již v recepci jsme zjistili, že se zde čas zastavil někdy v roce postavení hotelu a jediné vylepšení bylo osazení senzorem ovládaných vstupních dveří. Na recepci nám byly přiděleny pokoje č.215,217,220. Po příchodu na pokoj jsme zůstali stát v němém úžasu nad tím "luxusem". Nábytek z šedesátých let s množstvím vrstev nátěrů. Pokoj tak malý, že v něm trávit 11 dnů dovolené, bylo nad naše síly. Koupelna nebyla vybavena slibovaným příslušenstvím - hlavně fénem...
  Balkon z pokoje vedl mezi 3 zdi a o výhledu na moře se nedalo mluvit vůbec. Nevíme, na jaký luxus jsou Francouzi zvyklí, myslím si, že my nejsme nikterak nároční, ale po pohledu do pokoje jsem se zhroutila, rozplakala se,a odmítla se nastěhovat.Na luxusní dovolenou jsem nalákala celou rodinu s příbuzenstvem. Pracovník hotelu nás zavedl o patro níž a nabídl nám jiný pokoj s výhledem na moře. Tam jsem utrpěla další šok, protože jako astmatičce-alergičce na plísně byl nabídnut pokoj, kde plíseň visela z trubek pod stropem a hlavně byla cítit. Nebyla to plíseň ledajaká, při pohledu na délku a hustotu plísně jsem konstatovala, že medvěd je holohlavý skin. Prostě z louže pod okap. Museli jsme tedy vzít zavděk pokojem původně nabídnutým, protože při představě, že těch 1000 kilometrů pojedeme zpět, nám nic jiného nezbylo.Pracovníci hotelu mají pravdu v tom,že nemůžou za to,co nám naslibovala cestovní kancelář.Když jsme na tyto nedostatky upozornili delegáta p.Luka Anušiče chvíli po našem příjezdu, mimochodem velice ochotného zástupce CK, snažil se nám vyjít maximálně vstříc. Pokoje s námi prošel a viděl. Bohužel v daných podmínkách nemohl nic dělat.
  Prostě a jasně nám byl hotel CK vychválen téměř do nebe.
  Z katalogu a dalších informací jsme věděli, že jedeme do malé vesnice, kde není možnost velkého vyžití,na to vše jsme byli připraveni.Ale bylo nám řečeno, že na hotelu je dostatek vyžití. Na taneční terasu jsme si stoly a židle přenášeli sami,abychom mohli usednout i sami očistili.Živá hudba žádná,přesto že jsme se na tuto informaci v CK ptali.Veškeré kulturní vyžití na hotelu je jen pro francouze tzv.Clubu 3000. Speciálně jsme upozorňovali na to, že máme téměř dospělé syny, kteří s náma jedou zřejmě poslední rok na společnou dovolenou a chtěli jsme pro ně něco zajímavějšího. Co jsme nikde nezjistili,ale domysleli, bylo to, že když budeme na hotelu s takovým společenským ruchem, musíme být spokojeni. Ve společenském oblečení, které jsme do luxusního hotelu s sebou vezli, jsme mezi francouzkými klienty v šortkách a teplákovkách značně divní.

  Postupně jsme zjišťovali další a další závady, na které jsme nebyli dopředu upozorněni. V jídelně židle, které barví košile, protože se člověk potí,jelikož je značně vydýchaný vzduch.
  Další šok jsme utrpěli zjištěním, že slunečníky a lehátka na pláži nejsou pro hotelové hosty všeobecně, ale pouze pro Fancouze. Na tato lehátka jsme neměli vůbec nárok,přestože jsme se na plážový servis u CK informovali. Lehátka u bazénu byla opět jen pro Fancouze, ale tady jsme měli jednu obrovskou výhodu a to, že za mírný poplatek 25 HRK si můžeme lehátko pronajmout. Vše se zde točilo kolem jakéhosi klubu 3000, ve kerém se nějakým zázrakem ocitli pouze fancouzští hosté a na ostatní hosty hotelu, např. Čechy, nikdo nemyslel. Měli jsme si snad založit vlastní klub? Ale je pravda, že i večeře, které jsme měli k dispozici, byly označeny na menu jako Club 3000. Nemám právního vzdělání, ale myslím si, že když je něco označeno jako klubové a máme to k dispozici, pak bychom
  měli mít k dispozici i ostatní vymoženosti klubu. Nebo jsou si snad někteří rovní a někteří rovnější?
  Podle Rabu - hotelu Padova je kvalita nabídnutého hotelu podstatně nižší, nesrovnatelná. Srovnával toto někdo vůbec z CK Victoria? Byl se někdo v tomto hnusu z CK podívat?
  U dalšího z pokojů balkonové dveře jsou nefunkční a nezamykatelné a balkon má pod okny chodníček kudy chodí nejen hosté hotelu. Trezorové skříňky v recepci jsou vhodné svými rozměry pouze pro uložení peněz a šperků.Ale k dnešním vymoženostem patří jako samozřejmost cestování s notebookem, DVD, ale ty se do skříňky nevejdou.
  Mezi další vymoženosti patří i možnost platit kartou a pokud to nejde, měla by být možnost výběru hotovosti v bankomatu. Bankomat je vzdálen 2 kilometry po pobřeží v dalším hotelu v sousední vesnici. Zřejmě byl tento hotel postaven později a tak moderněji vybaven. Na recepci jsme byli odesláni do hotelu v sousední, i když menší vesnici. Teprve po výměně směny v recepci po opakovaném dotazu jsme byli odeslání na poštu, kde nám paní vydala hotovost na kartu Mastercard. Ještě štěstí, že jsme měli alespoň jednu ze čtyř karet zn. Mastercard a nikoliv jako další naši známi, kteří přijeli poze s Visou. Musím uznat, že toto nás nepotkalo ani v Tunise ani v Egyptě. Každý bankomat tam "bere" jakoukoliv známou kartu.
  Musíme uznat, že dovolená nabídnutá nám Vaší CK předčila všechna naše očekávání.Takovou dovolenou jsme opravdu ještě nezažili.
  Ve srovnání s poskytnutým servisem v Tunisu a Egyptě, úrovní ubytování a dalším, Hotel Punta předčil naše představy o dovolené. Jediné co zde je opravdu luxusní, je moře, ale to protože se na něm nedá nic pokazit, i když i toto by se Chorvatům podařilo. Proč na tyto skutečnosti není turista dopředu upozorněn? Protože by odešel jinam? Nešlo v případě pracovníka CK Victoria jen a jen o získání provize? Kde je pak etika pracovníků CK? Stěžujeme si zejména na to, že informace podané nám CK Victoria byly absolutně nedostačující a zavádějící v omyl. Pokud bychom měli tyto informace již při první návštěvě v CK, rozhodně bychom hledali jinou destinaci k naší společné dovolené, která měla být celorodinnou záležitostí.


  Sepsáno dne 5.8.2009 v hotelu Punta,Igrane,Chorvstsko, rodina Pokorná a Brychtova, Bučovice

  Odpovědět

 • IGRANE - pohodička

  18. 7. 2009 10:54:58 | Elišák s Jurajs

  To nikdo nebyl v Igrane? Loni začátkem srpna jsme lovili ubytování, úplně náhodou jsme narazili s partnerem na volný pokojík v Igrane, tři baráky od moře, výhled na Hvar, úplná nádhera. Občerstvení po celém pobřeží, měli jsme štěstí i na počasí, jen výlety nebyly, nemáme klimku v autě, pařák celých 14dnů, moře jak kafe a občas i vlny, když trochu foukalo. Chorvatsko není od nás tak daleko, takže je to v dnešní době hlavně o počasí. Elišák a Jurajs

  Odpovědět

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting